Portfolio

Nasze dotychczasowe projekty przyczyniły się do promocji miejsc i atrakcji turystycznych. Kampanie realizujemy na kanałach własnych (blog podróżniczy i media społecznościowe) oraz przygotowujemy materiały na kanały klienta.

Wybrane realizacje dla klientów:

Zdjęcia dla Niemieckiej Organizacji Turystycznej

Nasze fotografie przedstawiające m.in. malownicze krajobrazy Saksonii-Anhalt wspierają kampanie promocyjne organizowane przez Niemiecką Organizację Turystyczną.

Zdjęcia na znaczkach Poczty Polskiej „Piękna Polska”

Nasze zdjęcia ukazujące uroki województwa lubelskiego zostały wykorzystane w kampaniach promocyjnych Poczty Polskiej, prezentując krajobrazy i zabytki na znaczkach i folderach.

Krótkie filmy promujące obiekty UNESCO w Niemczech

Nasze filmy dokumentujące obiekty z listy UNESCO w Niemczech pomagały w ich promocji, przyciągając uwagę miłośników podróży i kultury.

Wybrane realizacje na naszych kanałach:

Współpraca z Górnołużycką Organizacją Turystyczną (Saksonia)

Nasza współpraca z Górnołużycką Organizacją Turystyczną przyniosła spektakularne efekty. Nasze działania zaowocowały 2 000 000 wyświetleń w mediach społecznościowych, potwierdzając ogromne zainteresowanie naszymi treściami. Dodatkowo, nasza kampania zyskała szeroką widoczność w ogólnopolskich mediach, co jeszcze bardziej zwiększyło zasięg i uwagę publiczności. Nasze działania pomogły promować uroki Saksonii i zachęcić do odwiedzenia tego malowniczego regionu.

Współpraca z Cascais (Portugalia)

Nasza kampania z Cascais przyniosła znakomite rezultaty. Udało nam się osiągnąć imponującą liczbę 500 000 wyświetleń w mediach społecznościowych. Dodatkowo, nasze wpisy blogowe odkrywające uroki miasta i okolic przyciągnęły uwagę licznej grupy odbiorców, zwiększając zaangażowanie. Nasze materiały zachęciły do głębszego poznania atrakcji Cascais i inspirowały do odkrywania tej urokliwej destynacji.

Współpraca z Avis

Nasza kampania z Avis skupiała się na promocji samochodowej podróży po Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska, jego zamków i pałaców. Dzięki naszym działaniom uzyskaliśmy ponad 200 000 wyświetleń w mediach społecznościowych, przyciągając uwagę podróżnych i inspirując ich do odkrywania Dolnego Śląska.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i czekamy na możliwość współpracy nad kolejnymi projektami. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.